10,468.22 5,800.00 EUR

Be PVM: 4,793.39€

Prieinamumas:
Sandėlyje
Prekės kodas:
WagnerCompact
Gamintojas:
Wagner&Co

Aprašymas

EURO L20 AR – vienas iš aukščiausios kokybės gaminių pasaulinėjė kolektorių rinkoje. Jis išsiskiria savo universalumu ir didžiausiu našumu tarp įrenginių, skirtų šildyti vandenį ir patalpas naudojant saulės energiją.

Aukščiausios kokybės gaminys, pasižymintis geriausiomis našumo, kokybės ir ilgaamžiškumo savybėmis – daugiau nei 30 metų darbo saulės kolektorių projektavimo ir gamybos srityje Vokietijoje rezultatas. Ypač skaidrus „sunarc®“ šviesos neatspindintis stiklas, lazeriu suvirintas absorberis su optimizuoto šilumos perdavimo funkcija ir besiūlė apvyniojama izoliacinė medžiaga leidžia užtikrinti puikius energijos gamybos rezultatus. Kokybiški komponentai, pvz., specialus grūdintas apsauginis saulės stiklas, patvarus EPDM stiklo sandarinimas, aukštos kokybės aliuminis ir varis, taip pat šiuolaikiški gamybos metodai užtikrina ilgą eksploataciją. EURO L20 AR kolektorius galima montuoti bet kuriuo pageidaujamu būdu: horizontaliai ar vertikaliai, lygiagrečiai su stogu, įmontuojant į stogą ar atskirai – visa tai saugiai ir greitai atliekama naudojant mūsų TÜV sertifikuotas „TRIC“ tvirtinimo sistemas.

 • SUTAUPYTŲ ENERGIJOS. 6 000 kWh PER METUS.
 • PaŽangus
 • Galingas
 • IlgaamŽis
 • Universalus

RATIOcompact elegantiškai sujungia 4 funkcijas į vieną visumą.

Ypač tinka kombinacijai su skystojo kuro, dujų ar dujų kondensaciniu katilu. Energiją taupantis grįžtamojo srauto maišymas sujungia saulės energijos ir šildymo kontūrus.

Idealus sprendimas naudojant kartu su granuliniu ar kietojo kuro katilu arba vandenį šildančius židiniu. „RATIO“ buferinė talpa veikia kaip hidraulinis jungiklis.


COMPACT saulės šilumos sistema namams, kuriuose gyvena viena ar dvi šeimos

COMPACT line su RATIOcompact yra visiškai integruota „viskas viename“ saulės šilumos sistema, kurios didelė dalis surenkama iš anksto, o visos sudėtinės dalys puikiai dera tarpusavyje. Mes sėkmingai suprojektavome dvi sistemos versijas – su 700 litrų ir 1000 litrų saugojimo talpomis.

Pagrindinės charakteristikos:

 • „Viskas viename“ kompaktiška didžiausio efektyvumo sistema.
 • Gauna saulės šilumą nuo stogo.
 • Naujai ruošia karštą vandenį.
 • Šildymas naudojant saulės energiją.
 • Patraukliai atrodo ir neužima daug erdvės.
 • Greitas ir paprastas montavimas.
 • Išplečiama ir suderinama su kita įranga.

Pagaminta  


Kompaktinė saulės energijos sistema RATIOcompact (pdf, 571 kb)

Techniniai parametrai

EURO L20 AR
Kolektoriaus matmenys / forma (I x P x A) Benras plotas 2.61 m²; aperatūros plotas 2.36 m² / 2151 x 1215 x 110 mm
Stiklas Itin skaidrus „sunarc®“ šviesos neatspindintis stiklas, τ = 96 %
Absorberis Lazeriu suvirintas vientisas absorberis su ypač aukšto selektyvumo vakuumine danga; α = 95 %; ε = 5 %
Savybės η0 = 84,8 %; a1 = 3,46 W/m2K; a2 = 0,0165 W/m2K2; metinis našumas: 521 kWh/m² (ITW 5 m²)
Korpusas / svoris Aliumininis, besiūlė izoliacija iš šono ir 60 mm iš galo / 50,4 kg
RATIOcompact 700
Saulės energijos kontūras 13 m² bendras kolektoriaus plotas, 2 integruoti vertikalūs atbuliniai vožtuvai (gravitaciniai vožtuvai), 2 ciferblatiniai termometrai, tūrio srautmatis
Sviežio vandens (karšto vandens buities reikmėms) įrenginys Nerūdijančio plieno šilumokaitis (suvirintas naudojant varį), perdavimo našumas 49 kW, vardinis srauto greitis 20 l/min (10 °C "45 °C antrinis, 55 °C pirminis)
Buferinė saugojimo talpa Talpa 700l; aukštis 1 730 mm Talpa 1000l; aukštis 2 222 mm su izoliacija, Ø 790 mm be izoliacijos