9,459.78 EUR

Be PVM: 7,818.00€

Prieinamumas:
Sandėlyje
Prekės kodas:
BGAi1006506W
Gamintojas:
Waterkotte

Aprašymas


WATERKOTTE geoterminis šilumos siurblys Basic Line Ai1 su intergruota vandens talpa 170 litrų. Įrangos komplektas skirtas šildymui, vėsinimui ir karštam vandieniui.

„Basic Line“ serijos šilumos siurbliai skirti apie kainą galvojančiam pirkėjui. Tai galimybė patekti į „WATERKOTTE“ produktų pasaulį, turint ribotas biudžeto galimybes. „Basic Line“ produktai daro įspūdį aukšta pagaminimo kokybe, geromis darbinėmis savybėmis ir nedidele kaina.

Viskas viename įrenginyje
„Ai1 Geo“ – puikus sprendimas apie kainą galvojantiems klientams. „Ai1“ reiškia „viskas viename“. Visiškai sukomplektuota sistema užtikrins visas Jums reikalingas šildymo sistemos funkcijas. „Ai1“ yra visiškai sukomplektuota centrinio šildymo sistema.

Geoterminės sistemos privalumai
„Ai1 Geo“ šildo žiemą, vėsina vasarą ir aprūpina karštu vandeniu ištisus metus. Iš žemės gaunama energija – tai itin didelis efektyvumas, nedidelės einamosios sąnaudos ir beveik negirdimas sistemos darbas.

Gerai įrengta – lengvai valdoma
Vienos iš standartinių savybių yra itin kokybiškas valdymo įrenginys, 170 l talpos karšto vandens rezervuaras ir oro sąlygų pagrindu veikiantis valdiklis. Papildomai užsisakius „NetBase“ žiniatinklio sąsają, „Ai1“ galima valdyti internetu.

Neprilygstamas asortimentas
„Basic Line“ serijos šilumos siurbliai skirti apie kainą galvojančiam pirkėjui. Tai galimybė patekti į „WATERKOTTE“ produktų pasaulį, turint ribotas biudžeto galimybes. „Basic Line“ produktai daro įspūdį aukšta pagaminimo kokybe, geromis darbinėmis savybėmis ir nedidele kaina.

Kokybė dėl patirties
Į „Basic Line“ serijos produktus sudėta daugiau negu 40 metų WATERKOTTE patirties. Žemės šaltinio tipo šilumos siurblys „Geo“ sumontuotas iš laiko patikrintų elementų. Oro šaltinio tipo šilumos siurbliai „Basic Line Ai1 Air“ ir „Monoblock BM 7010“ yra itin ekonomiški. Dėl keitiklio technologijos jų moduliuojantysis kompresorius visada automatiškai pritaiko siurblių darbą reikalingam šilumos kiekiui pagaminti.

Tiks bet kuriai svetainei
Šis grakštus įrenginys užims labai nedaug vietos. Patraukliai atrodantį modelį puikiai integruosite į savo svetainės interjerą. „Basic Line Ai1 Geo“ – tvirtas įrenginys, kuriuo mielai džiaugsitės daugelį metų.

Specialiai pritaikyti sprendimai
Su „Basic Line“ viskas paprasta. Nesvarbu, pertvarkote turimą šildymo sistemą, renovuojate senąją ar įrenginėjate naują – įrenginių yra bet kokiems poreikiams patenkinti. Iš įvairių variantų visada galima išsirinkti optimaliausią žemės ar oro šaltinio tipo šilumos siurblį. Pasitarkite su mūsų partnerių specialistais. Suprojektuosime geriausiai Jums tinkančią šildymo sistemą. „Basic Line“ – visada pasiūlys efektyvų ir ekonomišką sprendimą.

 • Kompaktiškas šilumos siurblys „Basic“
 • Nespalvotas pusiau grafinis 8 eilučių ekranas
 • Pagrindinis įjungimo mygtukas
 • 6 mygtukai ir 3 ŠSD indikatoriai
 • Daugybė jutiklių aušinimo grandinėje
 • Intuityvi „BasicPro“ valdymo programinė įranga
 • Energiją taupančių siurblių darbo valdymas
 • 170 litrų talpos karšto vandens rezervuaras
 • Automatinė apsaugos nuo legionelių grandinė
 • Bechloris, aplinkai draugiškas aušinimo skystis R410A
 • Modulinis dizainas, kad būtų galima optimaliai transportuoti it montuoti
 • Prireiks 0,39 m2 mažesnio ploto


Pagaminta   


Basic Line Ai1 Geo valdymo programinė įranga „BasicPro“
Aukštos klasės šilumos siurbliai Basic Line Ai1 Geo

Techniniai parametrai

Šildymos galia W10/W35
Naudojama galia iš tinklo, kW 1.3
Šildymo galia, kW 7.7
Naudingumo koeficientas, COP 6.2
Šildymos galia B0/W35
Naudojama galia iš tinklo, kW 1.3
Šildymo galia, kW 5.7
Naudingumo koeficientas, COP 4.6
Vandens talpa
Tūris 170
Naudojamos medžiagos Nerūdijantis plienas
Šilumos siurblys
Šaltnešis R410A
Vandens temperatūra 60 °C
Svoris, kg 192
Vandens srautas, m³/val. 1.1
Matmenys, plotis x aukštis x gylis 600x1850x650
Triukšmo lygis, dBa 46