Vėdinimas ir kondicionavimas

Buitiniai oro kondicionieriai

Efektyvūs buitiniai oro kondicionieriai, skirti namų ir verslo patalpoms. Prekiaujame aukštos kokybės produkcija, galinčia užtikrinti aukštus oro kondicionierių našumo rodiklius, nesudėtingą įrangos aptarnavimą ir ilgaamžiškumą.

Komerciniai oro kondicionieriai

Efektyvūs komerciniai oro kondicionieriai, skirti komercinėms patalpoms. Vidiniai blokai suprojektuoti taip, kad juos būtų galima paslėpti virš pakabinamų lubų arba atvirose spintelėse.

Šilumos siurbliai oras/oras

Efektyvūs šilumos siurbliai oras-oras, skirti patogiam ir ekonomiškam patalpų apšildymui, panaudojant energiją, esančią lauko ore. Šiuolaikinio dizaino įranga puikiai tiks tiek klasikiniam, tiek moderniam interjerui. Šilumos siurbliai oras / oras gali būti įrengiami praktiškai bet kokio ploto ar išplanavimo namuose, naujos statybos ir senesniuose būstuose.

Rekuperatoriai

Mūsų asortimente daug itin aukštos kokybės skirtingo našumo rekuperatorių, tinkančių įvairaus dydžio bei paskirties patalpoms. Prekiaujame tokių žymių gamintojų kaip „Ensy“, „Atrea“ ir „TITON“ produkcija.

Šildymas

Šilumos siurbliai oras/vanduo

Šilumos siurbliai oras – vanduo yra plačiai naudojami greitam, patogiam ir efektyviam patalpų apšildymui. Tai ko gero yra populiariausias šildymo būdas šiomis dienomis. Šildymas šilumos siurbliais oras / vanduo tinka visiems pastatams – tiek senos, tiek naujos statybos. Įsirengus šilumos siurblį, nereikia galvoti apie kuro įsigijimą, sandėliavimą ar rūpintis dujų tiekėjo pasirinkimu.
Šilumos siurbliai gali būti su integruotu vandens šildytuvu, kuris aprūpins namo gyventojus karštu vandeniu, arba su galimybe prijungti papildomą talpą karšto vandens saugojimui.

Šilumos siurbliai oras/žemė

Prieš planuojant tokį šilumos būdą, būtina įvertinti turimą sklypo plotą – jame bus įrengtas natūralios šilumos rinktuvas ir tam prireiks nemažai vietos. Šilumą iš aplinkos surenka horizontalūs arba vertikalūs kolektoriai, sumontuoti žemėje arba vandens tvenkinyje. Abu šilumos siurbliai yra identiški, skiriasi tik grunto kontūrai – šilumos siurblio dalis, skirta paimti šilumai iš aplinkos. Šilumos siurblio galią rekomenduojame apskaičiuoti tiksliai pagal namo šilumos poreikį. Gruntas – vanduo šildymo pliusai: visiškai automatizuota sistema, nedideli šildymo kaštai, nereikalauja jokios priežiūros. Minusai – sąlyginai didelė investicija, reikalingas didelio ploto sklypas, jei nėra galimybės padaryti gręžinio.
Modernūs šilumos siurbliai ŽEMĖ VANDUO pasižymi itin aukštas efektyvumo rodikliais. Tai vienas produktyviausių ir ekologiškiausių šildymo sprendimų, suteikiantis maksimalų komfortą vartotojui.
Nusprendę įsirengti geoterminį šildymą, pirmiausiai turite apgalvoti pagrindinius dalykus:
– ar bus galimybė įsirengti lauko kontūrą. Lauko kontūras gali būti: gręžiniai arba horizontalus kontūras (jam įsirengti reikia turėti daug laisvo ploto, kuriame negalėsite sodinti medžių). Horizontalaus kontūro įrengimui taip pat tinka ežeras ar upė;
– Jūsų šildymo sistema nauja ar renovuojama. Šis būdas labiau pritaikytas naujai įrengiamoms grindinio šildymo ar aukšto efektyvumo radiatorinėms sistemoms.
Siūlome patikimus, tylius, aukšto efektyvumo „Vaillant“, „Atlantic“, „SmartHeat“ šilumos siurblius.

GREE electric appliances

Gree Electric Appliances Inc. of Zhuhai buvo įkurta 1991 m. Tai pasaulinė oro kondicionierius gaminanti įmonė, ypatingą dėmesį skirianti moksliniams tyrimams ir plėtrai.
Šiandien Gree produkcija pasitiki 300 milijonų žmonių ir 160 valstybių visame pasaulyje. Per beveik 30 gyvavimo metų, įmonė pelnytai užsitarnavo lyderės vardą. Gree kondicionavimo įrenginiai gaminami su integruotu Wifi moduliu, vidinę dalį galima rinktis iš kelių spalvų, įrenginiai yra su pasirenkamais veikimo režimais, programuojami pagal naudotojo gyvenimo būdą.

Toshiba

Toshiba turi platų produkcijos ir paslaugų asortimentą. Viena iš gamybis sričių - oro kondicionieriai ir šilumos siurbliai oras-oras.
Naujausias Toshiba gaminys – oro kondicionierių ir šilumos siurblių oras-oras serija Haori. Šios serijos įrenginiai pasižymi vidinės dalies pritaikymu kiekvienam interjerui – įrenginio viršutinė dalis yra dengiama tekstiline medžiaga, kurios atspalvį galima rinktis iš 5 spalvų. Haori įrenginiai efektyviai šildo patalpas lauko temperatūrai nukritus iki -25°C, veikimas atitinka A++ energinę klasę, o veikimą galėsite reguliuoti nuotoliniu būdu integruoto internetinio modulio dėka.

Haier

Gimęs daugiau nei prieš 35 metus Haier prekės ženklas šiandien yra pažįstamas beveik visose pasaulio šalyje.

Tokie gamintojai kaip Sanyo Electric, Fischer Parker, GEA, Candy kartu sudaro bei sustiprina Haier produktų šeimą.

Hitachi

„Hitachi“ – japonų aukščiausios kokybės klimato kontrolės sprendimų prekės ženklas.

„Hitachi“ gamina tokius inovatyvius mikroklimato kontrolės įrenginius kaip šilumos siurbliai oras-oras, šilumos siurbliai oras-vanduo, VRF (kintamo šaltnešio srauto) sistemos, vėdinimo įrenginiai ir kt.

Pabendraukime

Skambinkite arba rašykite - mes tikrai pateiksime Jums priimtiną vėsinimo ar šildymo sprendimą.