Garantinis aptarnavimas ir priežiūra

nuo 30 EUR už valandą*

* kaina be remonto medžiagų. Už medžiagas skaičiuojama pagal faktą aptarnavimo metu galiojančiomis kainomis.

Garantinis remontas

MB „Namų šildymas”, montuodami oro kondicionierius ir visų rūšių šilumos siurblius, suteikia garantiją atliktiems darbams. Gedimai, kurių priežastis montavimo klaidos (visad stengiamės, kad jų nepasitaikytų), šalinami nemokamai nedelsiant. 

Oro kondicionierių profilaktinė priežiūra

Kondicionieriaus patikrą ir dezinfekciją būtina atlikti prieš kiekvieną šaldymo ar šildymo sezoną arba bent vieną kartą per metus.

Priežiūra būtina oro kondicionieriaus  ilgaamžiškumui užtikrinti. Todėl privaloma reguliariai tikrinti, valyti ir esant būtinybei keisti oro filtrus, patikrinti ir, jei reikia, papildyti sistemą šaltnešiu (freonu), tikrinti visos kondicionavimo sistemos hermetiškumą bei pačios sistemos darbą. Be techninės priežiūros, laikui bėgant, kondicionierius visiškai praras efektyvumą, t. y. įrenginys nustos šaldyti ir šildyti, o elektros energijos sąnaudos bus kur kas didesnės.

MB „Namų šildymas” atlieka oro kondicionierių ir šilumos siurblių oras – oras profilaktinę priežiūrą. Norėdami, kad Jūsų oro kondicionierius ar šilumos siurblys veiktų nepriekaištingai ir tarnautų ilgai, kreipkitės į mus.

Darbų kaina skaičiuojama už sugaištą laiką, o medžiagos pagal faktą rinkos kainomis.

Gedimų šalinimas

Eksploatuojant oro kondicionierius ar šilumos siurblius, ateina laikas, kuomet įrenginiai ima gesti, o vėsinimo ar šildymo sistemos pradeda dirbti neefektyviai arba iš viso nustoja veikti. MB „Namų šildymas” nustatato gedimus ir juos šalina. Darbų kaina skaičiuojami už sugaištą laiką, o medžiagos pagal faktą rinkos kainomis.

MB Namų šildymas | oro kondicionierių ir šilumos siurblių servisas Palangoje

Oro kondicionieriai, šilumos siurbliai ir rekuperatoriai geromis kainomis!

Patikimi gamintojai, aukšta kokybė, efektyvus darbas, žemos kainos.

Klientų atsiliepimai

"Malonus ir profesionalus aptarnavimas. Atvyko sutartu laiku, patarė, kaip ne tik pigiau,bet ir efektyviau sumontuoti tris kondicionierius viename objekte.  Pasiūlė žemesnę kainą nei radau internete. Esu patenkintas atliktais darbais."

"Kokybiškai sumontavo oras-vanduo siurblį Hitachi. Patys atsivežė, niekuo nereikėjo rūpintis. Priktaikė nuolaidą, paleido, užpildė garantiją. Jokiu priekaištų. Viskas, kaip sutarta. Rekomenduoju."

Pabendraukime

Skambinkite arba rašykite - mes tikrai pateiksime Jums priimtiną vėsinimo ar šildymo sprendimą.