Apie mus

Montuojame kondicionierius, rekuperatorius ir šilumos siurblius oras-oras, oras-vanduo, žemė-vanduo.

Konsultuojame bei parenkame įrangą pagal Jūsų poreikius, paleidžiame ir suteikiame garantiją. Atliekame kondicionierių ir šilumos siurblių garantinę ir pogarantinę priežiūrą.

Dirbame vakarų Lietuvos regione.

Kas mes?

MB „Namų šildymas” teikia:

  • kondicionierių ir šilumos siurblių oras – oras montavimo paslaugas;
  • šilumos siurblių oras – vanduo montavimo paslaugas;
  • rekuperatorių ir rekuperacinių sistemų montavimo paslaugas;
  • visų anksčiau išvardintų įrenginių garantinį ir pogarantinį remontą.

MB „Namų šildymas” taip pat prekiauja kondicionieriais ir šilumos siurbliais. Mūsų siūlomus produktus rasite internetinėje parduotuvėje.

MB „Namų šildymas” sudaro patyrę, atsakingi ir kvalifikuoti specialistai, turintys sertifikatus, kad yra išklausę kondicionierių ir šilumos siurblių montavimo ir priežūros mokymo kursus ir išlaikę kvalifikacinius egzaminus. Taip pat visi darbtuojai turi pažymėjimus, kad gali dirbti OAM ir F-dujų turinčia šaldymo, oro kondicionavimo įranga, šiluminiais siurbliais.

Patikimumas

Mes įsitikinę, kad patikimumas yra esminis sėkmingos įmonės veiklos kriterijus, todėl laikytis sutartinių įsipareigojimų ir kokybiškai atlikti darbus yra mūsų prioritetas.

Sąžininga kainodara

Siūlydami kainą, mes laikomės sąžiningos kainodaros. Viena, mes visad ieškome galimybių pasiūlyti žemiausią kainą, antra, stengiamės įvertinti visas montavimo aplinkybes ir pasiūlyti galutinę kainą, išvengiant netikėtų priemokų už nenumatytus darbus.

Greitas atsakas

Greitai reaguojame į kliento užklausas. Susiekiame tą pačią dieną, o galutinį pasiūlymą pateikiame (jei objekto apžiūra nenusikelia) per 24 valandas.

Kokybės garantija

Gražiais žodžiais ir pažadais galima prisivilioti klientą, bet tik darbų kokybe galime garantuoti kliento lojalumą bei rekomendacijas. Todėl mums, kaip įmone, svarbiausia kokybiškai atlikti darbai ir jais patenkintas klientas.

Kodėl mes?

Ieškote kokybiškų kondicionierių ir šilumos siurblių montavimo paslaugų? MB „Namų šildymas”, garantuojame, geriausias pasirinkimas. Mūsų misija suteikti savo klientams geriausius ir efektyviausius gyvenamųjų namų ir komercinių patalpų vėdinimo bei šildymo sprendimus. Sąžininga ir aiški kainodara, greitas grįžtamasis ryšis į kliento užklausas, aukšta darbuotuojų kvalifikacija, kokybiškai atlikti darbai garantuoja, kad liksite patenkinti mūsų paslaugomis. Jei reikia sumontuoti oro kondicionierių, šilumos siurblį oras-oras, oras-vanduo ar žemė-vanduo, rekuperacinę sistemą, mes Jums pagelbėsime. Susisiekite su mumis dėl nemokamos apžiūros ir mes padėsime sukurti Jūsų namuose ar ofise tinkamą klimatą.

Pabendraukime

Skambinkite arba rašykite - mes tikrai pateiksime Jums priimtiną vėsinimo ar šildymo sprendimą.